אירוח קבוצות – הארגון והאוכל שלנו, הכיף שלכם!

זה יכול להיות אירוח קבוצות במסגרת יום כיף מטעם העבודה, אולי זה יהיה קבוצות מטיילים שהחליטו לטייל בחופש בירושלים, אולי זה סיור של קבוצות או גופים ציבוריים וזה יכול להיות גם קבוצה של חברים שהחליטו לחגוג סתם כך ובלי סיבה מיוחדת ערב אחד ביחד. המכנה המשותף לכולם הארוחה הטעימה. במסעדת "מרבד הקסמים" מזמינים אתכם ליהנות מאוכל מדהים וטעים, משירות מקצועי ואדיב ומאווירה אינטימית. בכל ערב לאחר השעה שש נסגרת המסעדה הנמצאת ברחוב קינג גורג 16 ועומדת לרשותכם בלבד. המסעדה מתאימה לאירוח קבוצות של עד שבעים איש.

אירוח קבוצות – כל הסיבות שישכנעו אתכם להתארח במסעדת מרבד הקסמים

במסעדת מרבד הקסמים מקפידים על כל פרט ופרט. אירועים הנערכים למספר קטן של אורחים מחייבים תשומת לב רבה יותר לפרטים הקטנים. האירועים האינטימיים הקטנים מאפשרים לאורחים להתמקד בכל פרט, לכן האירוע חייב להיות מושלם עד לפרט האחרון.

התפריט חייב לקלוע לטעמם של כל האורחים. אף מארגן לא ירצה שאפילו אחד האורחים שלו לא יאהבו את האוכל. התפריט העשיר של המסעדה מאפשר לבחור מנות מבין מגוון גדול של תפריטים. ההיצע הרב מבטיח שכל אורח יוכל למצוא את סוג האוכל שאותו הוא אוהב.

גם אם יש לכם מספר קטן של אורחים שומרי כשרות, כדאי מאוד לבחור מסעדה כשרה כדי שכל האורחים יוכלו לאכול, לשבוע וליהנות. מסעדת "מרבד הקסמים" מציעה תפריט כשר העומד תחת ההשגחה של רבנות ירושלים בדרגת כשרות מהודרת.

מסעדת "מרבד הקסמים" ממוקמת בלב העיר ירושלים. קל להגיע אליה מכל מקום בעיר, מהתחנה המרכזית, מתחנת הרכבת, מהשכונות בלב העיר וגם מהשכונות המרוחקות. לנוחיות האורחים יש חניה קרובה, בחניון רג'ואן הנמצא ברחוב עליאש הסמוך.

באירוח אורחים ובאירועים קטנים, לאינטימיות יש חשיבות מרובה. כאשר תתארחו במסעדה תוכלו לחגוג לבד ללא נוכחות זרים. החל מהשעה שש בערב המסעדה נסגרת לאורחים מזדמנים והיא מיועדת רק לאירוח קבוצות או לאירועים קטנים. תוכלו ליהנות באירוע מאווירה שקטה ורגועה ומהציוד המיוחד העומד לרשותכם כמו מערכת סאונד ומקרן.

בכל אירוע אין סיבה להתפשר על טיב האוכל ועל המקום ועל השירות. גם אם השקעתם הרבה בתוכן, אף אירוח לא יהיה מוצלח אם האוכל לא יהיה טעים, אם המקום לא יהיה נעים ואם השירות יאכזב. אינספור לקוחות כבר נהנו מאירוח מקסים ויוקרתי במסעדה, כדאי גם לכם לנסות אותנו.