19 ספט

קייטרינג מרבד הקסמים כשטעם פוגש איכות!

כל מי שארגן אירוע יודע כי לאוכל יש השפעה מרבית על הצלחת האירוע. בסופו של כל אירוע כולם ידברו על האוכל, היה טעים או לא, היה מיוחד או שגרתי, המנות היו חמות או קרות, הקינוחים היו מפתים ומושכים או משעממים ושגרתיים ועוד. בחרתם בקייטרינג "מרבד הקסמים", כולם ייהנו מאוכל מיוחד וטעים וימשיכו לדבר עליו גם אחרי שהאירוע יסתיים. בקייטרינג "מרבד הקסמים" מתמחים בשירותי קייטרינג לכל סוג של אירוע, לשמחות גדולות, לאירועים קטנים, לשבתות חתן, למסיבת אירוסין, לחינה, לבריתות ועוד.

קייטרינג "מרבד הקסמים"- הבחירה שלכם!

קייטרינג "מרבד הקסמים" מציע מבחר גדול של מאכלים ומטעמים בטעם של אוכל ביתי מוכר ואהוב.

כל המאכלים טריים, טעימים ומיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

קייטרינג "מרבד הקסמים" מציע שתי רמות של כשרות. כשרות מהודרת של רבנות ירושלים והשגחה מיוחדת של הרב מחפוד, תוכלו לבחור בין שני סוגי הכשרויות ולהתאים אותם לדרישות הכשרות של האורחים שלכם.

השירות אדיב ומקצועי. בכל זמן אתם יכולים לפנות אל צוות הקייטרינג, להתייעץ אתם ולבקש בקשות מיוחדות. האירוע הוא שלכם, אך הצלחת האירוע חשובה גם לנו. אנו לא רוצים לפגוע במוניטין רב השנים שלנו, לכן נעשה את הכול כדי שהאירוע יצליח.

קייטרינג "מרבד הקסמים" מספק שירותי קייטרינג לכל מספר של אורחים, לאירועים קטנים או לאירועים גדולים. צוות העובדים ישמח לייעץ לכם בבחירת התפריט ולהתאים אותו לתקציב שלכם.

צפו בתפריט קייטרינג מעודכן 2019 – תפריט קייטרינג

חמישה טיפים שיעזרו לכם לבחור קייטרינג – באדיבות צוות "מרבד הקסמים"

קייטרינג בוחרים לפי המלצות. בררו בין חברים וידידים שערכו אירוע דומה לאירוע שלכם והיו מרוצים. תוכלו להיעזר גם ברשת האינטרנט, בקרו באתרים של החברות המובילות, התבוננו בגלריית התמונות, קראו את התפריטים המוצעים ואל תשכחו לחפש המלצות מלקוחות מרוצים.

בררו מה כולל השירות. האם היא כולל גם עיצוב, מפות, מפיות ושירותי מלצרים. שימו לב לכלים, האם הם יפים ואסתטיים או מיושנים ואולי גם סדוקים.

אל תתעצלו, לכו לראות אירוע בפעולה. שימו לב לרמת הניקיון, למהירות שבה האוכל מוגש, לעמידה בלוח הזמנים, לרמת המיומנות והשירות של המלצרים ועוד.

לפני שאתם חותמים על חוזה עם החברה, הגיעו לטעימות. כך תוכלו להתרשם מאיכות התבשילים ומצוות החברה. בקשו מאנשי הצוות לעזור לכם להרכיב תפריט שיתאים לכל האורחים, לילדים, לצעירים וגם למבוגרים.

והטיפ הכי חשוב לנו כמותג "מרבד הקסמים" הוא ניסיון עשיר ביותר של עשרות שנים בעריכת אירועים, אירוח קבוצות ושירותי הסעדה מגוונים.

 

כתוב תגובה