אוכל מוכן לבריתה בירושלים

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

אוכל מוכן לבריתה בירושלים

[/vc_column_text][vc_column_text]

במקורות זה נקרא בשם "זבד", בשפה המודרנית זה נקרא שמחת הבת או בריתה, אך בכל דרך שתקראו לזה, זוהי שמחה מרגשת שבה עורכים סעודת הודיה ומודים על התינוקת החמודה שהתווספה למשפחה שלנו.

נכון שאין חיוב של מצווה לערוך בריתה, אך כבר במקורות הקדומים אנו רואים שנהגו לערוך סעודה לרגל שמחת הבת.

בספר בראשית, פרק ל, פסוק כ' אומרת לאה: "זבדני אלוהים אותי זבד טוב". המילה זבד בשפת המקרא פירושה מתנה. לאה משתמשת במונח זבד לאחר הלידה של בנה זבולון, לידה שבה טוענים המפרשים ילדה לאה תאומים, את זבולון ואת דינה, והמונח זבד שבו השתמשה לאה מכוון אל שמחת הבת. ואיך אפשר להודות על מתנה נפלאה אם לא בסעודת מצווה?

ברית המילה היא מצווה מהתורה שבה עלינו לעמוד בקריטריונים הלכתיים שונים, בריתה לעומת זאת אינה מצווה, אלא מנהג, והיא לא מחויבת באף קריטריון הלכתי. זו ההזדמנות לאסוף את כל קרובי המשפחה, הידידים והחברים, להציג בפניהם את הבת החדשה שהצטרפה למשפחה ולארח אותם בסעודה טעימה ומשמחת.

לא משנה היכן תבחר לערוך את הבריתה קייטרינג מרבד הקסמים יעצים את השמחה!

יש הורים טריים הבוחרים לערוך את שמחת הבת באולם אירועים ויש הבוחרים לערוך אירוע צנוע יותר, בבית, בחצר, באולם שעל יד בית הכנסת או בכל מקום אחר.

בכל מקום שתבחרו אנו נגיע אליכם מצוידים בכל הציוד הנדרש, בכלים יפים, עם מלצרים מיומנים ומקצועיים ועם אוכל טרי ומשובח שבושל בהרבה אהבה, בדיוק כמו שאתם הייתם מבשלים אילו היה לכם זמן פנוי לבשל בימים העמוסים שלאחר הלידה.

אם תבחרו להפיק בעצמכם את האירוע, תוכלו להזמין אצלנו אוכל מוכן לבריתה. אנו מכינים את האוכל סמוך לזמן האירוע, הוא עשוי מחומרי גלם איכותיים, הוא טעים, הוא טרי והוא מחכה לכם בסניף המרכזי של מרבד הקסמים ברחוב קינג ג'ורג' 16 בירושלים. אם תרצו נוכל לשלוח אותו אליכם עם שליח, בתשלום נוסף.

פתחו את רשימת אנשי הקשר שלכם והוסיפו את מספר הטלפון שלנו, ותמיד תזכרו, בכל פעם שרוצים אוכל טעים, אל מרבד הקסמים פונים.

קיימים הרבה חברות של קייטרינג ולכאורה כל אירוע דומה לשני, אך קייטרינג מרבד הקסמים יודע לבשל אוכל שירגש אנשים. אנו יודעים איך לקלוע לטעם של סוגים שונים של אנשים באותו אירוע ולבשל אוכל עם טעמים מנצחים. אנו מציעים תפריט מגוון עם מבחר גדול של מנות מסוגים שונים, נשמח לייעץ לכם בבחירת התפריט המתאים, תפריט שיתאים לקהל האורחים, למאכלים המאפיינים את המסורת של העדה שלכם ובמחיר אטרקטיבי במיוחד.

לכל אחד יש בני משפחה או חברים המקפידים על שמירת המסורת, ובטח גם לכם יש. לכן, חשוב לבחור קייטרינג המחזיק בתעודת כשרות ומקפיד על הכנת אוכל כשר. קייטרינג מרבד הקסמים מחזיק בתעודת כשרות מטעם הרבנות הראשית לירושלים ומפעיל מטבח נוסף המיועד לקייטרינג בהשגחת הרב מחפוד. ההקפדה על כללי הכשרות אינה פוגעת בטיב האוכל או בטעמו. השף שלנו יודע לבחור לכל רכיב שאינו כשר, רכיב מקביל כשר ולא פחות טעים. אף אחד לא יוכל להגיד שהאוכל הכשר שלנו פחות טעים.

אירועי בריתה הם אירועים המאופיינים במספר קטן, יחסית, של אנשים, ולא כל קייטרינג ערוך להפיק אירועים קטנים. במרבד הקסמים צברנו שנים רבות של ניסיון בעריכת אירועים קטנים לצד אירועים גדולים. נדע להפיק לכם אירוע מיוחד בכל מספר של אורחים.

כבר החלטתם על תאריך לבריתה, מפלס ההתרגשות עולה ויחד אתו קיימת גם הדאגה להצלחת האירוע, רשמו לעצמכם, המפתח להצלחה טמון באוכל! נסו להיזכר מהו הדבר הכי טוב שאתם זוכרים מהאירועים הרבים שבהם השתתפתם ועם יד על הלב תודו, אם אכלתם לשובע, אם נהניתם מהאוכל, אם הריחות המשכרים של המאכלים סחררו לכם את הראש, הפעילו את בלוטות הרוק וגרמו לכם הנאה בחיך.. האירוע היה מוצלח.

רוצים שגם האירוע שלכם יצליח, השקיעו באוכל. צרו אתנו קשר, אנחנו מחכים לכם עם קייטרינג מקצועי ומסור או עם אוכל מוכן לבריתה בהתאם לבחירתכם!

אנו מחכים לכם עם שפע עצום של מאכלים, מיוחדים, טעימים, טריים ומשמחים!

[/vc_column_text][vc_column_text]

[ngg src="galleries" ids="1" display="basic_thumbnail"][/vc_column_text][show-testimonials alias="pages"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0
0
סל הקניות ריק
Scroll to Top