קייטרינג בשרי כשר

קייטרינג בשרי הקייטרינג שכולם אוהבים!

יש אנשי האוהבים לאכול פסטה, יש המעדיפים סלטים או ירקות מבושלים ויש הנהנים ממאכלי המטבח האיטלקי, אך רוב האנשים מעדיפים לאכול אוכל בשרי. לדעת רבים, קייטרינג בשרי הוא הקייטרינג הטעים ביותר. זה משביע, זה טעים, מגוון וכולל סוגים שונים של בשר, עוף, אסאדו, בשר כבש ועוד. לצד המנות העיקריות המורכבות מבשר חשוב להקפיד גם על תוספות טעימות המתאימות לסוג המנה העיקרית.

למה כדאי לבחור קייטרינג בשרי כשר?

גם אם אתם חילוניים ולא מקפידים על אכילה של מאכלים כשרים, חלק מהאורחים שלכם באירוע יהיו אורחים שומרי כשרות שיבקשו לראות תעודת כשרות לפני שהם מסבים לשולחן. אם בעלי הקייטרינג לא יוכלו להציג בפניהם תעודת כשרות, הם לא יאכלו באירוע ועוגמת הנפש שלכם תהיה גדולה.

קייטרינג כשר הוא קייטרינג טעים. השאלה היא לא האם הבשר כשר או לא, אלא איך השף מצליח להפוך את נתח הבשר לחגיגה קולינרית טעימה לחיך וחגיגה לעיניים. גם מי שאוהב, לדוגמה, לאכול בשר ברוטב שמנת, יופתע למצוא את המנה הטעימה מוגשת גם בתפריט כשר. בעידן הטכנולוגי לכל מוצר יש תחליף ואפשר ליצור רוטב בטעם שמנת גם משמנת צמחית הזהה בטעמה לשמנת המקורית ועוד. כאשר השף מומחה ומכיר היטב את כל התחליפים, אף אורח לא ירגיש בהבדל בטעמים.

קייטרינג כשר הוא לא קייטרינג יקר יותר. עלויות השחיטה וההשגחה של חומרי הגלם מייקרות אומנם את מחירי הבשר, אך על אף זאת ההבדלים במחירים בין קייטרינג כשר לקייטרינג שאינו כשר אינם גבוהים באופן משמעותי.

יש רמות שונות של כשרות. הכשרות הבסיסית היא אישור הכשרות הניתן על ידי הרבנות המקומית. כשרות מהדרין היא רמה גבוהה יותר והיא ניתנת על ידי גופים פרטיים בדרגות כשרות שונות.

קייטרינג בשרי – כמה דברים שכדאי לדעת

קייטרינג בשרי יכול להתמחות בסוג אחד של בשר כמו למשל קייטרינג המתמחה בבשר אסאדו או בסוגים שונים של בשרים. יש דרכים שונות להכנת הבשר, אחת הדרכים הפופולאריות היא דרך של צלייה ארוכה בתנורי עישון המכילים גחלים מיוחדים המעניקים טעם וארומה מיוחדת לנתחי הבשר. בשיטה זו צליית הבשר מתחילה מספר שעות לפני האירוע ובזמן האירוע הבשר מורד מהגריל ונפרס לעיני האורחים. תהליך פריסת הבשר מעניק חוויה מיוחדת לאורחים המלווה בריחות משכרים.

בכל בחירה של קייטרינג בשרי חשוב להקפיד על איכות חומרי הגלם ועל שימוש בבשר טרי ואיכותי. הבסיס לכל הגשה של נתח בשר טעים ועסיסי היא האיכות של סוג הבשר.

בקייטרינג "מרבד הקסמים" כל נתח בשר נבחר בקפידה על ידי צוות הקייטרינג. הבשרים נצלים על גרילים בתנורים מיוחדים המעניקים לכל סוג בשר טעם וריח המשכר כל אורח עוד לפני שהוא טעם את הבשר.

מחפשים קייטרינג בשרי איכותי בירושלים? צרו קשר עם "מרבד הקסמים" והצטרפו אל אינספור הלקוחות המרוצים.

0
0
סל הקניות ריק
Scroll to Top