אוכל מוכן לשבת פרגנו לעצמכם חיים קלים יותר אוכל מוכן לשבת זהו הפתרון המושלם לאנשים שעסוקים במרוץ החיים ורוצים ליהנות מעונג שבת בלי לעמול ולטרוח שעות רבות בקניות, בבישולים ובניקיון. בעבר קהל היעד של האוכל המוכן היה אנשים בודדים או סטודנטים, אך השינויים והתמורות שחלו בחיי הנשים בעשור האחרון, השילוב בין הקריירה וניהול הבית והמשפחה הביאו לכך שיותר ויותר משפחות נהנות ממטעמי שבת ריחניים בטעמים נפלאים בלי לעמול ולטרוח בין הסירים והמחבתות בכל יום שישי מחדש.

צפו בתפריט 2019 מעודכן לשבת – תפריט אוכל מוכן

  אוכל מוכן לשבת – למה ולמי כדאי לקנות אוכל מוכן?

זהו אחד הדברים המאפיינים את כל קהילות היהודים בכל העולם. בכל יום חמישי בבוקר, כשהשבת מתקרבת, מתחילים יהודים הפזורים בכל רחבי העולם להתכונן לקראת השבת. בכל שבוע מחדש מתחילות עקרות הבית, ובמקרים רבים גם הבעלים, להיערך למבצע. זה מתחיל במסע קניות, זה ממשיך בשעות ארוכות של עמידה במטבח ומסתיים בניקיון המטבח.

במאה העשרים ואחת הנשים כבר יצאו מהמטבח. בעידן המודרני הנשים משלבות קריירה תובענית עם אימהות במשרה מלאה ועם ניהול הבית. קניית אוכל מוכן לשבת זו הדרך להקל על החיים התובעניים המאפיינים את הדור שלנו. אתם יכולים ליהנות ממאכלים ביתיים בטעמים נפלאים שיעלו על שולחן השבת בלי לטרוח שעות לפני ולהגיע רעננים ויפים לשולחן השבת ולמפגש המשפחתי.

אוכל מוכן לשבת זהו פתרון נפלא לסטודנטים ולאנשים בודדים המתגעגעים לטעם של אוכל ביתי. קניית אוכל מוכן לשבת זהו פתרון מצוין לסטודנטים שעובדים ולומדים קשה במשך כל ימי השבוע. השוק מציע מבחר עצום של סוגי מאכלים, ושולחן השבת כבר מזמן לא היה כל כך טעים.

איזו שעה מומלצת לקניית אוכל מוכן?

חשוב לקנות את האוכל סמוך למועד הסעודה כדי ליהנות ולהבטיח את טריות המזון.

איך לשמור על טריות המזון?

אוכל מוכן איכותי אינו מכיל חומרים משמרים. כדי לשמור על איכות האוכל כדאי לאחסן אותו במקרר במדף הנמוך ביותר, במדף זה רמת הקור במקרר היא הנמוכה ביותר, ולכן כאן האוכל יישמר בצורה הטובה ביותר.

איך לשמור על האוכל למשך שבוע במקרר?

אם אתם רוצים לשמור את האוכל גם לימי אמצע השבוע, כדאי להוריד את הטמפרטורות במקרר. הורדת הטמפרטורות לשמונה מעלות תאריך את חיי המדף של האוכל ותשמור על מרקם הטעמים המיוחד.

איך לחמם?

כאשר אתם מחממים את האוכל לקראת הסעודה רצוי לחמם אותו בתנור שחומם מראש ולא במיקרוגל. החימום בתנור ישמור שהאוכל לא יתייבש וישמור על העסיסיות ועל הטעמים הנפלאים.

נשאר אוכל?

רוצים לשמור אותו, אל תכניסו למקרר אוכל חם. חשוב לצנן את האוכל ולהכניס אותו למקרר כאשר הוא פושר, לא חם ולא קר מדי.