בר מצווה

בר מצווה

המרכז שלכל טקס בר מצווה הוא העלייה לתורה.

לפי המסורת, קוראים בתורה בשבת, בחגים ובכל שבוע ובימי שני וחמישי. טקס בר מצווה בכותל מתקיים בימי שני או חמישי, וזהו אחד הטקסים המרגשים ביותר שילוו את הנער המתבגר עוד ימים רבים לאחר שהטקס יסתיים. הפקת בר מצווה בכותל מעניקה לכל אחד, התרגשות וחוויה מיוחדת של ערכים יהודיים וקשר חזק למסורת ישראל.

בר מצווה בכותל שמחה יהודית תמיד קשורה באוכל

הטקס המרגש של העלייה לתורה מתקרב לסיומו. בין אם בחרתם לערוך סיור בעיר לאחר הטקס ובין אם לא, מגיע הרגע שבו האורחים מתחילים להיות רעבים. כולם השכימו לקום מוקדם, כולם אחוזי התרגשות וכאשר השמחה מגיעה לקראת קו הסיום אין דרך טובה יותר מאשר לחגוג אותו בארוחה עם מאכלים טעימים בריחות משכרים במרבד הקסמים.

בחירה נכונה של חברת הקייטרינג היא אחד הפרמטרים שישפיעו על הצלחת האירוע. קייטרינג מוצלח ישאיר טעם טוב וזיכרון נהדר אצל האורחים, זיכרון שילווה את כולם גם לאחר שהאירוע יסתיים.

לפני שאתם בוחרים חברת קייטרינג, חשוב לבדוק את הגורמים הבאים:

עברו על התפריט שמציעה החברה. האם סגנון האוכל מתאים לאורחים שלכם. יש המעדיפים תפריט המורכב ממאכלי גורמה, יש המעדיפים או בשרי או חלבי ויש המחפשים חברות קייטרינג המתמחות בהכנת סושי, בשרים מסוגים שונים, כריכים, מגשי אירוח ועוד. אם יש לכם הרבה ילדים ונוער באירוע, כדאי לבחור סוג אוכל המתאים להם. אם רוב האורחים שלכם מבוגרים, כדאי לבחור קייטרינג המציע מאכלים יוקרתיים וטעימים.

שירותי קייטרינג לא בוחרים רק לפי האוכל, השירות והמקצועיות חשובים לא פחות. חשוב לבדוק את המקצועיות של המלצרים, את האוזן הקשבת ואת הנכונות של בעלי החברה לבוא לקראתכם ועוד. שילוב מנצח של אוכל טעים ושירות מקצועי ישדרגו כל אירוע ויהיו ההבדל בין הצלחה לבין אכזבה.

התאימו את בחירת החברה לכמות האנשים ולתקציב שלכם. אם יש לכם הרבה אורחים, בדקו האם החברה ערוכה לספק את כמות המנות הנדרשת, ומנגד אם יש לכם מעט אורחים, יש לבדוק האם החברה מגבילה את שירותי הקייטרינג למינימום של אורחים.

כדאי לבחור חברה הקרובה למקום האירוע שלכם, זה עשוי לחסוך פקקים בדרך ואיחור בהתחלת הסעודה, האוכל יגיע טרי ומהר והוצאות השינוע הזולות ישפיעו גם על המחיר.

התאימו את רמת הכשרות של הקייטרינג לדרישות של האורחים שלכם.