עם פרסומות אפשר להתווכח, אך לא עם המלצות! 

שלום יקרה, היה ממש ממש מעולה בשפע טעים האורחים החמיאו, אמן רק בשמחות

רבקה
 

תודה רבה, האוכל היה טעיפ מאד ובשפע רב, שרות אדיב.
בקיצור נהנינו כולנו מאד.
בשמחות

תהילה
 

בוקר טוב מרגלית.
רציתי להודות לכם מכל הלב.
האוכל היה טרי,טעים פשוט מצויין .האורחים נהנו מאוד .באמת תודה ואמליץ כמובן לאחרים.תמשיכו כך

מזל
 

צוות קייטרינג מרבד הקסמים היקר,

בשם צוות קציר בקרן רש"י ובשם הסטודנטיות וילדיהן מבקשים להודות לכם מקרב לב על ארוחת צהריים טעימה ונדיבה על שירות אדיב, מסור(...)

נירית רוזנטל
 

לקראת בת המצווה של בתנו, בעלי ואני התלבטנו מאוד כיצד לחגוג. ביתנו היא ילדה ביישנית ולא רצתה אירוע גדול או אולם ריקודים, ומצד שני חשוב היה לנו לציין את האירוע(...)

משפחת לוי
 

מאז שגיליתי את האוכל המוכן שנמכר במסעדת מרבד הקסמים בירושלים לכבוד שבת, אני מבלה מדי יום שישי את הבוקר בארוחת בוקר עם חברות, בטיול בשוק מחנה יהודה הססגוני,(...)

דליה חיימוביץ
 

הרבה זמן חיפשתי מקום שיש בו אוכל מוכן לשבת, שיהיה גם ביתי וטעים וגם במחיר סביר שאוכל להרשות לעצמי. ניסיתי מספר מסעדות וחברות קייטרינג ותמיד התאכזבתי מהאוכל(...)

חגית יפרח
 

לאחר הפעם הראשונה שבה קניתי אוכל מוכן לשבת במסעדת "מרבד הקסמים" ברחוב רחל אמנו בירושלים התמכרתי לתענוג. מאז שגיליתי את מסעדת "מרבד הקסמים" השבתות שלנו הרבה יותר(...)

אמנון כהן ירושלים
 

ככל שתאריך בת המצווה של בתי הבכורה, אביגיל, התקרב המתח גבר. כל החברים מכירים אותי כאישה פרפקציוניסטית והציפיות היו גבוהות. השקעתי זמן רב בחיפוש אחרי שירותי(...)

דינה ברקוביץ, ירושלים.
 

חגגנו בר מצווה בכותל לבננו הבכור והזמנו קייטרינג ממסעדת "מרבד הקסמים". האוכל היה מושלם, המנות היו טריות וחמות והמחמאות לא הפסיקו להגיע. זה היה סיום מושלם ליום(...)

דבורה ומשה אוחיון, חיפה.
 

הפעם הראשונה שבה ביקרנו במסעדת "מרבד הקסמים" הייתה לפני שלוש שנים. לקחתי את אשתי והילדים ליום של כיף בעיר ירושלים. כשתכננתי את הטיול, חיפשתי מסעדה כשרה לארוחת(...)

יפה ודני בן אהרון, הוד השרון.
 

חגגנו במסעדת "מרבד הקסמים" את חתונת הכסף להורים שלנו. בחרנו את המקום בגלל המיקום המעולה וההמלצות הטובות שקיבלנו מחברים, ולא התאכזבנו.
האירוע היה מכובד, האוכל(...)

בני משפחת לוזון, ירושלים