קייטרינג בירושלים המפתח להצלחת האירוע

קייטרינג בירושלים – המפתח להצלחת האירוע

לא משנה איזה אירוע אתם עושים, אירוע משפחתי, אירוע עסקי, אירוע קטן או אירוע גדול, המפתח להצלחת האירוע יהיה תמיד האוכל. בחירה נכונה של חברת קייטרינג, היא המפתח להצלחת האירוע. אם האירוע שלכם מתקיים בירושלים, כדאי לבחור קייטרינג בירושלים. בחירה של חברת קייטרינג מקומית תוזיל את העלויות, תחסוך את הוצאות השינוע ותבטיח שהאוכל שלכם יגיע טרי ורענן לאירוע.

קייטרינג בירושלים כל הדרכים והשלבים שיעזרו לכם למצוא חברה מתאימה

השלב הראשון הוא בחירת חברת קייטרינג שתתאים באופן אישי לאירוע שלכם הוא הגדרת הצרכים והדרישות.

חשוב להיות ממוקדים ולהגדיר במדויק את הצרכים והדרישות לאירוע שאתם עורכים. בשלב הראשון יש להחליט איזה סוג קייטרינג אתם מחפשים, קייטרינג בשרי, קייטרינג חלבי, קייטרינג גורמה או קייטרינג המתמחה בקינוחים.

יש להגדיר את רמת הכשרות הנדרשת. כשרות רבנות, כשרות רבנות מהדרין, גלאט או כשרות מהודרת של אחד הבדצי"ם. מאחר והאוכלוסייה בירושלים מאוד מגוונת מבחינת דרישות הכשרות, חשוב להתאים את רמת הכשרות לאורחים שלכם, יחד עם זאת אם יש לכם רק מספר קטן של אורחים הדורשים כשרות מהודרת, אתם יכולים להזמין עבורם מנות מיוחדות .

קבעו את כמות המוזמנים ושימו לב שלא כל חברת קייטרינג יכולה לספק כמויות גדולות של מנות.

החליטו מהו סוג ההגשה הרצוי, הגשה אישית אן הגשה עצמית באמצעות מזנון או בופה.

השלב השני מציאת החברה המתאימה

בקשו המלצות. התייעצו עם חברים ומכרים שערכו לאחרונה אירוע דומה לאירוע שלכם. בקשו מהם לפרט את היתרונות והחסרונות של חברות קייטרינג בירושלים שאתן הם ניהלו משא ומתן. בקשו מהם להסביר מדוע העדיפו את החברה שערכה להם את האירוע.

היעזרו ברשת האינטרנט, היכנסו לאתרים של חברות קייטרינג והתרשמו מהתפריטים שלהם ומהתמונות שאותן הם מציגים בגלריה. בדקו האם הם מפרסמים באתר את שמות הלקוחות ומכתבי המלצה. הריצו את שם הקייטרינג בגוגל, אם תמצאו חוות דעת שלילית על החברה או תביעות משפטיות, המשיכו לחפש.

לאחר שאיתרתם שלוש עד ארבע חברות מתאימות, צרו אתם קשר. אם אתם רוצים לחסוך זמן אתם יכולים לשלוח להם דוא"ל. פרטו את הדרישות שלכם ובקשו תשובות והצעת מחיר. חברה רצינית תחזור אליכם מהר ככל האפשר.

אל תוותרו על הטעימות. כדאי לבצע אותם בעת אירוע שהחברה עורכת, כך תוכלו גם לטעום את האוכל, גם לראות איך מתנהל אירוע בזמן אמת וגם להכיר את אנשי החברה. הכימיה ביניכם לבין מנהלי החברה חשובה מאוד.

0
0
סל הקניות ריק
Scroll to Top