קייטרינג הרב מחפוד

קייטרינג הרב מחפוד

קייטרינג הרב מחפוד

בלשון העם זה נקרא קייטרינג הרב מחפוד, בשפה המקצועית זה נקרא קייטרינג בהכשר של הרב מחפוד, אך בכל שפה שתשתמשו מדובר בקייטרינג יוקרתי וטעים המגיש את מיטב המאכלים ברמת כשרות מהודרת, תחת הפיקוח של הרב מחפוד.

קייטרינג הרב מחפוד – כמה מילים על הרב ועל ההכשר

הרב מחפוד נולד בשנת תש"א, 1941, בכפר מסייב בתימן. אביו, הרב יוסף מחפוד שהיה רב הכפר שלח אותו ללמוד לימודים יהודיים אצל המורי אברהם צוברה. כשהיה הרב בן עשר עלתה המשפחה מתימן לישראל והגיעה אל המעברה בעין שמר. לאחר שנים עברה המשפחה לגור במושב פרוד עלית בגליל האחרון וכעבור זמן מה עברה לגור בפתח תקווה בשכונה שעריה שהייתה מורכבת בעיקר מעולים שהגיעו מתימן.

גם בישראל המשיך הרב להרחיב את השכלתו התורנית. בפתח תקווה הוא למד בתלמוד תורה "שארית ישראל" הנחשב לחנוך חרדי ואחר כך למד חמש שנים בישיבה הנודעת "קול יעקב".

לאחר נישואיו החל למד הרב הלכות שחיטה וניקור והחל לעבוד בהכשר המהודר של הרב לנדאו בבני ברק למעלה מעשרים שנה. לאחר פטירת הרב לנדאו הקים הרב בשנת 2001 את בד"ץ "יורה דעה" הנחשב לאחד ההכשרים המהודרים המקובל על הציבור הדתי, חרדים ודתיים לאומיים.

תעודת הכשרות של הרב מחפוד נחשבת לאחד מתעודות הכשרות הפופולאריות והמבוקשות ביותר. בשל רמת הכשרות המהודרת של בד"ץ יורה דעה אנשים רבים מקפידים לקנות מוצרים בהכשר של הרב מחפוד ולאכול רק באירועים שבהם הקייטרינג נמצא תחת ההשחה של הרב.

קייטרינג הרב מחפוד – למה כדאי לבחור קייטרינג כשר?

  • תמיד חשוב להתחשב ברגשות של כל האורחים באירוע. אם נזמין אורחים והם לא יוכלו לאכול באירוע שלנו מסיבות של כשרות, לא נרגיש נעים ואפילו נהיה במבוכה. כדאי גם לדעת כי יש דרגות שונות ברמת כשרות ולא כל שומרי הכשרות סומכים על ההכשר של הרבנות המקומית. כאשר אתם מזמינים קייטרינג העומד תחת הפיקוח של הרב מחפוד, רוב הסיכויים כי כל האורחים באירוע יוכלו לאכול וליהנות מאכלים טעימים, עשירים וגם כשרים.

  • מעבר לצורך הדתי, לתעודת הכשרות יש יתרונות נוספים. תעודת הכשרות מעידה גם על פיקוח הדוק של מוצרי הגלם ועל תהליך הכנת האוכל. משגיחי הכשרות מקפידים הן על הלכות הכשרות והן על רמת ההיגיינה של האוכל.

  • קייטרינג כשר הוא לא פחות טעים מכל קייטרינג אחר. בעידן הטכנולוגי, לכל רכיב יש תחליף ואפשר ליצור מאכלים בשריים כשרים וטעימים מאוד גם ללא שימוש ברכיבים חלביים. אם לא תדעו, לא תבחינו בהבדלים.

קייטרינג "מרבד הקסמים" הוא קייטרינג כשר המציע שתי דרגות כשרות, כשרות מהודרת בפיקוח הרבנות הראשית לירושלים וכשרות מיוחדת לקייטרינג, כשרות של הרב מחפוד.

מחפשים אוכל טעים וכשר, מצאתם!