קייטרינג כשר בירושלים

קייטרינג כשר – מי אמר שקייטרינג כשר לא טעים??!!

נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי רוב האנשים העורכים אירועים מעדיפים להזמין קייטרינג כשר. החברה בישראל היא חברה מעורבת המורכבת מאנשים שומרי מצוות ומאלו שאינם מקפידים על קיום המצוות. בבנייני מגורים רבים, במקומות עבודה, במוסדות להשכלה ועוד חיים זה לצד זה אנשים דתיים וחילוניים, ולכן כמעט בכל אירוע יהיו אנשים המקפידים לאכול אוכל כשר ואף מארח לא ירצה שבאירוע שלו, החברים הטובים לא יוכלו לאכול. חשוב לדעת, תעודת הכשרות אינה מורידה את איכות המנה. גם קייטרינג כשר הוא קייטרינג טעים ומרשים, קייטרינג עשיר במנות ובטעמים וגם בקינוחים.

קייטרינג כשר על סוגי הכשרות השונים

השאלה הראשונה של כל אדם דתי המגיע לאירוע היא האם הקייטרינג כשר ולפעמים מגיעה שאלה נוספת, מהי רמת הכשרות, רגילה או מהדרין ומי הוא הגוף המעניק את ההכשר.

קייטרינג בעל רמת כשרות רגילה הוא קייטרינג המצויד בתעודת כשרות שניתנה לו מהרבנות המקומית הכפופה לכללים ולחוקים של הרבנות הראשית. נוסף על הרבנות המקומית, יש גופים פרטיים נוספים המעניקים תעודת כשרות, בדרך כלל ברמת כשרות גבוהה יותר.

כשרות מהדרין היא כשרות המקפידה על פרמטרים הלכתיים גבוהים בתחום הכשרות. תעודת כשרות מהדרין מעידה כי הבשר נשחט בשחיטה מהודרת יותר המקפידה על כללים הלכתיים חמורים יותר, כי חומרי הגלם, בעיקר מוצרי החלב, אינם מכילים מוצרים שיש בהם רכיבים בלתי כשרים או ברמת כשרות מופחתת כמו מוצרי ג'לטין, חלב עכו"ם ועוד. גם הירקות שיוגשו לשולחן בקייטרינג המציג תעודת כשרות מהדרין יהיו שונים מהירקות הרגילים. אלו יהיו ירקות מיוחדים שגודלו על מצעים מיוחדים והם אינם מכילים חרקים האסורים לאכילה.

בין גופי הכשרות הפופולאריים המספקים תעודות כשרות ברמת מהדרין יש את חוג חתם סופר, ההכשר של הרב מחפוד, הכשר של הרב לנדאו מבני ברק, בד"ץ ירושלים ועוד. בין גופי הכשרות השונים, יש גם הבדלים בהחמרה על הכללים ההלכתיים, יש גופים המקלים יותר ויש המקפידים על קוצו של יו"ד.

קייטרינג כשר – שלושה דברים שכדאי לדעת

  • קייטרינג כשר הוא לפעמים קייטרינג יקר יותר, אך אף פעם ההבדלים בעלויות אינם גבוהים ואינם משמעותיים. המחיר הגבוה יחסית של הקייטרינג הכשר הוא בשל העלויות הגבוהות יותר של חומרי הגלם הכשרים, בעיקר הבשר, ושל שכר המשגיחים המלווים את הקייטרינג ומקפידים שהכנת האוכל נעשית בהתאם לכללי הכשרות ההלכתיים.

  • קייטרינג כשר הוא קייטרינג טעים, קייטרינג המציע אוכל שאינו פחות טעים מקייטרינג שאינן כשר. בעידן שבו לכל רכיב יש תחליף, אפשר לבשל מאכלי גורמה ממרכיבים כשרים. לשמנת המתוקה, למשל, אפשר למצוא שמנת צמחית טעימה ללא חלב טעימה וליצור את כל סוגי הקינוחים והרטבים ממרכיבים כשרים שיעשירו כל מנה.

  • קייטרינג "מרבד הקסמים" בירושלים, הוא קייטרינג כשר המגיש מאכלים יוקרתיים, עשירים וטעימים במיוחד. אינספור לקוחות, דתיים ושאינם דתיים, נהנים כל פעם מחדש מאיכות המאכלים ומרמת הכשרות.

0
0
סל הקניות ריק
Scroll to Top