קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים כי הפעם האירוע חייב להיות מושלם!

גם אם תשקיעו משאבים רבים, זמן וכסף בבחירת האולם, בבחירת הדי. ג'י, העיצוב ועוד, אך אירוע לא יהיה מושלם אם האוכל לא יהיה טעים. בעידן שבו אנו חשופים לתוכניות טלוויזיה רבות העוסקות בנושאי הבישול, אנשים רבים החלו להבין באוכל, באיכויות, בהגשה, בצורת הבישול ועוד, גם הקייטרינג לאירוע שלכם חייב לעמוד בסטנדרטים גבוהים ולהיות מושלם.

קייטרינג לאירועים – כל הסודות לאירוע מושלם

כאשר בוחרים את התפריט לאירועים, חברות הקייטרינג מציעות לכם שפע עצום של מנות, אף פעם אי אפשר להזמין את כל המנות והחוכמה היא לבחור תמהיל נכון של המנות המוצעות. נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי קייטרינג בשרי הוא הקייטרינג הפופולארי והאהוב ביותר, אך מנגד יותר ויותר אנשים החלו להימנע מאכילת בשרים. כדי לרצות את כולם מומלץ לבחור כמה סוגים של מנות עיקריות, בשרים או דגים ולכל מנה עיקרית להוסיף תוספות מתאימות כמו פחמימות, ירקות ועוד.

הקינוחים המוגשים בסיום הארוחה הם אלו שישאירו את הרושם הנכון והעיקרי. אם התקציב שלכם מוגבל, כדאי לצמצם בעלויות של מנת הפתיחה ומנת הביניים ולהשקיע בקינוחים.

אנו אוכלים פעמיים. בפעם הראשונה אנו אוכלים עם העיניים ובפעם השנייה עם הפה. מנות המוגשות בצורה מעוצבת מפעילות את בלוטות הרוק עוד לפני שהתחלנו לטעום את המזון. כאשר אתם בוחרים את המנות, הקדישו תשומת לב גם לעיצוב של המנה.

אל תוותרו על טעימות ואל תסמכו רק על הטעם שלכם. אם אתם מזמינים, למשל, קייטרינג לחתונה, חשוב להגיע עם ההורים לטעימות. הם יעניקו לכם חוות דעת על המנות מנקודת מבט של אנשים מבוגרים יותר שיהיו מרכיב חשוב בתמהיל האורחים. בכל סוג של אירוע חשוב להגיע לטעימות עם אנשים נוספים כדי לקבל חוות דעת נוספת.

על אף שקיבלתם אישורי הגעה, תמיד יכולה להיות סטייה בכמות האורחים ותמיד יהיו אורחים שלא אישרו, אך בכל זאת יגיעו לאירוע. כדי להימנע ממבוכה וממחסור במנות, תמיד כדאי להזמין מספר מנות הגדול בעשרה אחוז ממספר האורחים שאישרו את ההזמנה.

לכל אירוע כדאי להזמין קייטרינג כשר. גם אם אתם לא שומרי מסורת ולא מקפידים על כשרות במאכלים, תמיד יהיו לכם מספר אורחים המקפידים על אוכל כשר וזה לא יהיה נעים אם הם לא יאכלו לאיכול וליהנות באירוע. לכל מוצר יש תחליף וגם קייטרינג כשר יכול להיות קייטרינג טעים ברמה של אוכל גורמה.

אם אתם מתלבטים על צורת ההגשה מזנון או הגשה אישית, התאימו את צורת ההגשה לאופי האורחים. אנשים צעירים אוהבים אירועים עם מזנון והגשה אישית, אנשים מבוגרים יותר אוהבים להישאר במקומם ולחכות למלצרים שיגישו להם את המנה באופן אישי.

כל אחד יכול לארגן אירוע, אבל רק קייטרינג יוקרתי שצבר ניסיון רב ידע להפוך כל אירוע פשוט לאירוע מושלם. קייטרינג "מרבד הקסמים" בירושלים צבר ניסיון רב, צוות העובדים ישמח להגיש לכם את מיטב המאכלים ולעזור לכם להפיק את האירוע המושלם ביותר!