קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לבר מצווה כי הדרך לאירוע מושלם עוברת דרך הקייטרינג

מבין כל הגורמים המשפיעים על הצלחת האירוע, בחירת קייטרינג היא הגורם המשמעותי ביותר להצלחת האירוע. איכות האוכל היא ההבדל בין אירוע מוצלח ובלתי נשכח לבין סתם עוד אירוע רגיל. האוכל הוא הגורם המסוגל ליצור לנו הנאה רב חושית, זה מתחיל בריח המתפשט באוויר כאשר האוכל מוגש וממשיך בטעם ובמרקים העשיר בעת האכילה. היכולת של הקהל הישראלי להבחין בין קייטרינג מושלם לבין קייטרינג רגיל השתפרה מאוד בשנים האחרונות, ולכן אם אתם רוצים בת מצווה מיוחדת ובלתי שגרתית, אתם צריכים להשקיע בבחירת הקייטרינג .

קייטרינג לבר מצווה – טיפים ועצות טובות שישדרגו כל מסיבה

ההצלחה של הקייטרינג בבר המצווה תהיה מושלמת אם תתאימו את סוג האוכל לטעם של רוב המוזמנים. לפני שאתם בוחרים חברת קייטרינג חשוב להגדיר את קהל היעד, האם הוא מורכב ברובו מצעירים או מבוגרים ומהו סגנון האוכל המועדף על רוב האורחים. כדאי לדעת כי נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי רוב הקהל, צעירים וגם מבוגרים מעדיפים קייטרינג בשרי.

גם את סוג ההגשה, מזנון או בופה יש להתאים לקהל היעד. אורחים צעירים מעדיפים הגשה בצורת מזנון, הם אוהבים להסתובב באולם, לעבור מעמדה לעמדה, לפגוש אנשים ולנהל שיחה קלילה בעת העמסת הצלחות. מבוגרים, לעומתם, אוהבים לשבת במקום וליהנות מהגשה אישית של מלצרים אדיבים ומיומנים.

למראה של האוכל יש חשיבות מיוחדת. הפן החזותי מורכב מהמראה של המנה, מהעיצוב, מרמת האסתטיקה והיוקרה שמשדרת המנה ומהציוד והכלים שבהם מוגש האוכל.

קייטרינג יוקרתי הוא קייטרינג בעל תודעת שירות גבוהה. גם אם האוכל יהיה טעים, אם הכלים והעיצוב יהיו נאים ואסתטיים למראה, אך אם המלצרים לא יהיו מקצועיים ואדיבים, רמת ההנאה מהאוכל תיפגע במידה משמעותית והאווירה באירוע לא תהיה נעימה.

מומלץ לבחור קייטרינג כשר גם אם אתם באופן אישי לא מקפידים על כללי הכשרות. בכל אירוע תמיד יהיו מספר אורחים המקפידים לאכול רק אוכל כשר, אתם לא תרגישו נעים אם הם לא יוכלו ליהנות מהאוכל באירוע שלכם. חשוב לדעת כי קייטרינג כשר אינו פחות טעים מכל קייטרינג אחר. גם בסעודה חלבית אפשר להגיש בסיום הארוחה קינוחים עשירים וטעימים במיוחד.

חשוב לבדוק מי הם הספקים המספקים את חומרי הגלם לקייטרינג ובאילו תנאים הם נשמרים. איכות חומרי הגלם היא הבסיס לכל מנה טעימה.

מחפשים קייטרינג לבר מצווה בירושלים? מצאתם!! קייטרינג "מרבד הקסמים" צבר ניסיון עשיר בתחום קייטרינג לבר מצווה, את כל הידע והניסיון הם ישמחו להעמיד לשירות הלקוחות!