איך לבחור מנות שיתאימו לסגנון של האורחים שלך

איך לבחור מנות שיתאימו לסגנון של האורחים שלך

איך לבחור מנות שיתאימו לסגנון של האורחים שלך

זה אולי נשמע פשוט, אך זה ממש לא כך. לא קל להתאים את המנות של האוכל באירוע שלכם לכל האורחים. בכל אירוע יש אורחים מגוונים, צעירים, מבוגרים, בני עדות שונות וטעמים אחרים. גם אם תקפידו על בחירת קייטרינג יוקרתי עם תפריט עשיר ומקורי, אם האורחים לא יאהבו את סגנון האוכל, הם לא ייהנו באירוע.

הטיפ הטוב ביותר הוא לגוון. להציע סוגים שונים של מנות ותוספות, כך שכל אורח יוכל למצוא את האוכל האהוב עליו.

איך לבחור מנות שיתאימו לסגנון של האורחים שלך– כמה טיפים ועצות טובות

השתדלו לגוון והציעו לאורחים מבחר עשיר של מנות שיאפשר לכל אחד לבחור את סגנון המנה האהובה עליו. אם אתם בוחרים, לדוגמה, תפריט בשרי הגישו במנה העיקרית כמה סגנונות של בשר, פרגית, אסאדו, בשר צלוי או אפילו שניצל. באופן עקרוני כדאי לדעת כי מנת הפרגית היא אחת המנות האהובות על רוב האורחים, אם תכללו מנת פרגית בתפריט, תצליחו לקלוע לטעם ולסגנון של אורחים רבים.

אם האורחים שלכם הם אורחים מבוגרים ושמרניים, כדאי להציע להם מנות בשריות. אם הקהל שלכם צעיר, קהל שאוהב להתנסות במאכלים מיוחדים, מנות חלביות יתאימו להם.

אם החלטתם ללכת על תפריט חלבי, גם כאן גוונו בסגנון של המנות. אם אתם מגישים פשטידות, הגישו מבחר של פשטידות שונות. באירועים רבים הבנויים על תפריט חלבי מגישים לאורחים סושי, כדאי לדעת כי לא כולם אוהבים לאכול סושי, זה מתאים יותר לקהל צעיר.

הגישו הרבה סלטים, אין מי שלא נהנה מסלט טעים עם רוטב טוב. הגיוון בסלטים יאפשר לכל אורח לבחור את סוג הסלט שהוא אוהב. לא כדאי לבחור סלטים שאותם יש להכין זמן רב לפני האירוע, עדיף לבחור סלטים שאותם מכינים שעה קלה לפני תחילת האירוע. רק כך הם יהיו טריים, רעננים וטעימים, ואין אורח שלא אוהב סלט טרי.

אם אתם והאורחים שלכם שייכים לעדה בעלת מסורת של סגנון אוכל ייחודי, כדאי לשלב בין המנות גם מנות מסורתיות. אם אתם, לדוגמה, בני העדה הבוכרית, כדאי להגיש מאכלים המאפיינים את המטבח הבוכרי כמו אושפלו או מיני בצקים שונים.

אם יש לכם אורחים צמחוניים, הגישו להם מנות צמחוניות. אתם לא חייבים להזמין קייטרינג צמחוני, מספיק להכין מספר מנות צמחוניות בהתאם למספר האורחים המקפידים על אוכל צמחוני.

בכל אירוע חשוב לבחור קייטרינג בעל תעודת כשרות. בכל מסיבה יש מספר לא קטן של אורחים המקפידים לאכול אוכל כשר, חשוב שגם הם יוכלו לאכול וליהנות באירוע.